שלגיה - אורתופדיה מדרסים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדרסים בתל אביב

 

מדרסים בתל אביב –"שלגיה" מכון אורטופדי.
המכון האורטופדי "שלגייה" הינו מכון מתקדם ומוסמך אשר מציענעליים ואביזרים אורטופדיים ברמת האיכות הגבוהה ביותר בישראל.
בחרנו את צוות המומחים שלנו "בפינצטה" על מנת להבטיחללקוחותינו את רמת השירות הגבוהה ביותר – אנחנו מסוגלים להשיב כל רגל כואבת אוחולה לתפקוד מלא ולהחזיר לכם את איכות החיים במהרה.
למכון יש למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום האורטופדייה והוא מציע מדרסיםאורטופדיים בתל אביב המותאמים אישית ללקוחות בהנעלה רפואית אשר מבוצעת ב-3 שיטותעיקריות.
· מדרסימדף
· מדרסיםמותאמים בשיטת הספוג
· מדרסיםמותאמים בשיטת תחבושת הגבס
מההם מדרסי מדף ?
מדרסי מדף הינם מדרסים מוכנים המותאמיםלרגל לאחר בדיקת מחשב קצרה. במהלך הבדיקה עומד האדם על משטח מחשב המציג את נתוני הרגלומתאים עבורו את מדרס המדף המתאים מהמגוון הקיים במכון האורתופדי. מכון שלגיה, משווקאת מדרסי המדף האיכותיים ביותר של חברת Aetrex,בעלי תו תקן ואיכות בינלאומית.
מההם מדרסי ספוג ?
מדרסים אלומותאמים אישית לרגל על ידי מומחה להנעלה רפואית. בשיטה זו, נלקחת תבנית הרגלעל ידידריכה בעמידה על ספוג ייחודי. לשיטה זו, נודעת מידת דיוק גבוהה בהרבה מאשרלמדרסיהמדף, כאשר המדרס מותאם אישית למידות ונתוני הרגל של האדם.
מה הם מדרסים מותאמיםבשיטת תחבושת הגבס ?
מדרס זה מותאםאישית לרגליו של האדם על ידי מומחה להנעלה רפואית, ונחשב לשיטה המדויקת ביותרבתחום התאמת המדרסים. מידת המדרס המותאם בשיטת תחבושת הגבס, נלקחכשהאדם נמצאבמנוחה ובהרפיה מושלמת מבחינת כף הרגל, ללא כל לחצים, דבר  המאפשר התאמהמושלמת למבנה האנטומי של הרגל.מדרס המותאם בשיטת תחבושת הגבס, הנו הכרחי לפתרוןבעיות מסוימות של כף הרגל,לדוגמה לשחרור הלחצים בנקודת הפרעת הדורבן. 
לקבלת מידע נוסף על מדרסים אורטופדיים בתל אביב והתייעצות \ קביעת תורלמומחה להנעלה רפואית התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דיזנגוף 207, תל אביב | טל': 03-5220035 | פקס: 5272420 - 03 | דוא"ל: infofoot.yd@gmail.com | מאמרים