שלגיה - אורתופדיה מדרסים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולים

 
אצלנו בשלגיה מציעים מגוון רחב של טיפולים המסייעים ופותרים בעיות שונות בכף הרגל כגון פטריות העור והיובש, יבלות ויבלות וירליות. ציפורן חודרנית ועוד.
 

שלגיה, מרכז בריאות כף הרגל עם 30 שנות ניסיון בפדיקור רפואי (גם לחולי סוכרת) עד כרורגי.


 
 
פטרת הציפורן:

פטרת ציפורניים הינה זיהום נפוץ של ציפורני הרגליים, המופיע אצל חלק ניכר מהאוכלוסייה, בעיקר בשל ההליכה המרובה בנעליים סגורות. הפטרת מתבטאת בעיוותים שונים של ציפורני הרגליים, דוגמת עיבוי מאסיבי שלהן, עכירות הציפורניים, הינתקות של הציפורן מכף הרגל או שינוי צבע ללבן, צהוב אוחום עכור.

מכון שלגיה, מעניק ללקוחותיו טיפול רפואי מתקדם בפטרת הציפורניים.
 
 
 
 
 
 
 

פטרת העור:

פטרת העור הינה בקטריה הנוצרת בעיקר מלחות וחום שנותנות כעיין חממה לגידול הפטרייה. היא מתבטאת בעור יבש. מקולף. ולעתים גם מגרד. פטרת העור יכולה להוות סיכון כי היא כעיין פצע פתוח לחיידקים וזיהומים שונים.
 
 
 
 
 
 
 

רגל סוכרתית

חולי סוכרת, הסובלים מסתימה בנימי הרגליים,נדרשים לשורת טיפולים בכפות הרגליים מצד אנשי מקצוע שעברו השתלמות מעמיקה מצד האגודה לחולי סוכרת.


 
 
 
 
 
 
 

ציפורן חודרנית:

ציפורן חודרנית, הינה ציפורן החודרת לתוך מצעהעור, ובאה לידי ביטוי בכאבים עזים באצבע הנגועה של החולה, כולל צמיחת בשר פראיוזיהומים. תופעת הציפורן החודרנית, עשויה להיגרם בעקבות שימוש בנעליים הדוקות מדי,מבנה תורשתי לקוי של הציפורן, גזירה לא נכונה של הציפורניים או טראומה בדמות מכהלאצבע.


 
 
 
 
 
 
 

יבלות ויראליות

יבלות ויראליות, הינן יבלות חיידקיות, התוקפות איברים שונים בגוף, אך בעיקר את כפות הרגליים והידיים. מתוקף היותן ויראליות,היבלות הללו נוטות להיות מדבקות הן עבור האדם עצמו (בין חלקי הגוף והעור) והן עבור אנשים אחרים בסביבת הסובל מהתופעה.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דיזנגוף 207, תל אביב | טל': 03-5220035 | פקס: 5272420 - 03 | דוא"ל: infofoot.yd@gmail.com | מאמרים